Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moderní Satanismus Satana jako svého pána neuznává, bere ho jen jako pojmenovaní své víry sama v sebe, uznává ho jako ničivou sílu přírody, jejíž moc a smrt, která je koloběhem života. Satanista nevzyvá Satana na hřbitově, neobětuje nepokřtěné děti a neobětuje ani zvířata, uznává je, naopak je chraní, neublížil by nikomu a ničemu, snad jen nepříteli, v tomto ohledu je Satanismus takový, že každou křivdu, zradu, urážku, nebo cokoliv jiného oplatí pomstou, jakou si zasluhuje. Satanista musi být dobrý mág, nebudu Vám nalhávat, že tomu tak není, neboť dokáže jak zničit nepřitele, tak pomoct někomu blýzkému právě díky magii, nikdy však nic nedělá bez důvodu. Satanismus je způsob života, preferuje zvířecí instintkty, každý Satanista si děla co chce, pokud to nikomu neubližuje, snad jen jeho nepřátelům.

 Antimoralní satanista neuznáva žádného boha, jen sam sebe. Tento druh satanismu se nazýva antimorální a řídí se spisy A.S. LaVeye, který napsal Satanskou bibli. Tato bible je často zaměňována s Biblí ďábelskou, která pochazí ze středověku, je to příručka pro náboženského Satanistu, které Vy dobře znáte, jsou to ti, kteři devastují hřbitovy, zabíjí zvířata za obět Satanovi a vyzývají ho a uznavají jako realnou bytost.

Poslední druh Satanismu je antikulturní...jsou to lidé, co si jen hrají na Satanisty, jde jim o provokaci ostatních lidí. Tito lidé nosí viditelné satanské symboly. Nevědí ani co znamenají a je to jen taková image.