Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na počátku pokryl Bůh zemi brokolicí, květákem a špenátem, zelenou a žlutou a červenou zeleninou všeho druhu, aby muž a žena mohli žít dlouho a zdravě.A Satan stvořil Algidu a Rafaelo. A zeptal se: " ještě pár horkých višní k té zmrzlině?" A muž odpověděl "ano, rád" a žena poznamenala - Mně prosím ještě horkou vafli se šlehačkou. A tak každý nabrali 5 kilo.

A Bůh stvořil jogurt, aby si žena mohla uchovat figuru, která se muži tak líbila.             A Satan vytvořil z pšenice bílou mouku a z řepy curk a zkombinoval je. A žena změnila svou konfekční velikost z 38 na 46.

I řekl Hospodin: " zkuste můj česrtvý okukrový salát." A Ďábel k tomu stvořil dressing a česnekový toast jako přílohu. A mužové a ženy si po tomto požitku povolili pásky alespoň o jednu dírku.

Bůh ale vyhlásil: " Dal jsem vám přece čerstvou zeleninu a olivový olej na ni!" A Satan vytvořil malé briošky a Camembert, humrové chlebíčky a kuřecí prsíčka na másle, k čemuž bylo již třeba druhého taliře. A Hladina cholesterolu lidstva stoupala k nebesům.

Tak Hospodin stvořil běžecké boty, aby jeho děti ztratili nějaké to kilo. A Satan stvořil kabelovou televizi s dálkovým ovládáním, aby se člověk nemusel obtěžovat s přepínáním. A mužové a ženy se smáli a plakali před blikající obrazovkou a počali se odívati do strečových joggingových dresů.

Nato Bůh stvořil brambory, s nízkým obsahem tuju a bohaté na draslík a další cenné látky. A Satan odstranil zdravou slupku a vnitřek rozdělil na plátky, které pak smažil na zvířecím tuku a poprášil pak spoustou soli. A člověk odpověděl: " Jasně - extra velkou porci s majonézou!" A čert řekl: "tak to má být."

A člověk utrpěl srdeční infarkt.

Bůh si povzdychl a stvořil čtyřnásobný bypas.

A Satan vynalezl státní zdravotní pojištění.