Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obřady a uctívání mnoha bohů patří k lidskému rodu již odedávna. Také Satanismus má své vlastní obřady, kterým se zde budeme věnovat.
Pokud budete chtít provádět Satanský obřad existují některé důležité body, které by se měli dodržovat!¨

  • Nejdůležitějším bodem pro kvalitní výsledky Satanského obřadu je místo, kde se Satanský obřad koná. Je jasné, že když budete provádět Satanský obřad v bytě osmiposchoďového činžovního domu, nemůžete nikdy dospět ke kvalitním a zdárným výsledkům! Satanský obřad by se měl konat v přírodě, na tajemné a záhadném místě, stejně jako to dělali staří Satanisté. Pokud budeme brát Satanismus jako opak Křesťanství, tak tento obřad by se měl především konat na místě, kterého se Křesťané v minulosti báli a možná stále bojí! Toto místo jsem usilovně hledal a nalezl jsem zmínku o tom, že se Křesťané v minulosti velmi báli celého okresu Česká Lípa. Měli z něho takový strach, že ho celý obehnali soustavou kostelů a kapliček! Pokud tyto Křesťanské stavby protneme, získáme takřka dokonalý kruh což je velmi podezřelé! V okrese Česká Lípa je zajímavé a tajemné místo! Toto místo je hrad Houska, který se nachází v jižní části tohoto okresu. Hrad Houska je tím pravým místem pro konaní Satanského obřadu! ( bližší informace potvrzující mé tvrzení naleznete zde ) Samozřejmě existují i jiná místa nežli hrad Houska, ale úspěšnost Satanského obřadu již nemusí být tak veliká!
  • Dalším faktorem pro úspěšnost obřadu je den, kdy se Satanský obřad koná. Satanský obřad by se měl konat především o Satanských svátcích a jinak významných dnech ( úplněk, seřazení planet, apod. ). V těchto dnech je působení pozitivních sil na obřad největší a pravděpodobnost úspěchu je velmi vysoká!
  • Posledním bodem je hodina, kdy se Satanský obřad koná. Čarodějové a čarodějnice byli převážně noční tvorové a své obřady konali v noci a proto půlnoc je tím pravým časem pro Satanský obřad. Půlnoci byla již odedávna připisována tajemná a záhadná moc, díky které vznikli některé dosud známé pověry. Neméně důležitým faktorem pro zdárnost obřadu je, aby všichni protagonisté obřadu byli plní energie a tomu co činí plně věřili, pokud nebudete věřit tomu co činíte, činit nic nemusíte a vyjde to úplně nastejno!Pokud se budete při Satanském obřadu řídit všemi výše uvedenými body, budete mýt velkou šanci, že dosáhnete všech svých cílů, které od Satanského obřadu očekáváte